قوانین و مقررات

لطفا موارد مندرج در این برگه را به دقت مطالعه نموده و عنایت داشته باشید که هرگونه استفاده از خدمات ۱۲۳PPT توسط شما به مفهوم پذیرش کامل نکات زیر است:

۱۲۳PPT به صورت کامل پایبند به قوانین جاری و مصوب جمهوری اسلامی ایران می‌باشد و در صورتی که هر یک از مراجع قانونی دستوری مبنی بر ارائه اطلاعات صادر نماید ، ۱۲۳PPT موظف به ارائه اطلاعات خواهد بود.

تمامی اطلاعاتی که توسط مشتریان گرامی ، در فروشگاه ۱۲۳PPT ذخیره می‌شود ، با بالاترین درجه امنیتی ممکن محافظت می‌گردد و ۱۲۳PPT نهایت تلاش خود را به منظور حفظ این اطلاعات انجام می دهد.

مشتریان محترم در صورت وارد کردن اشتباه ایمیل مراتب را از طریق راه های ارتباطی موجود در صفحه تماس با ما به اطلاع بخش پشتیبانی برسانند در غیر این صورت مسئولیت عدم ارسال بر عهده مشتری خواهد بود و ۱۲۳PPT هیچگونه مسئولیتی قبول نخواهند کرد. لازم به ذکر است فایل دانلودی بعد از پرداخت در اخیار مشتری گرامی قرار می گیرد و کپی این فایل به ایمیل ارسال خواهد شد. همچنین فایل خریداری شده به صورت مادام العمر در پروفایل کاربری خریدار قرار دارد و بعد از خرید در هر زمانی قابل دانلود می باشد.

لازمه خدمات پس از فروش داشتن شماره فاکتور خرید یا شماره تراکنش و یا حداقل آدرس ایمیلی که در هنگام خرید ثبت گردیده می باشد.
در صورت وجود هرگونه مشکل در فرآیند خرید اگر از سیستم گزارش مشکل در خرید یا فرم تماس با ما اقدام کنید حداکثر تا ۲۴ ساعت به مشکل شما رسیدگی می شود.

* لطفا به ایمیلی که حاوی فاکتور خرید می باشد پاسخ ندهید.