درباره ما

123 پی پی تی در سال 96 با هدف حرفه ای تر کردن استفاده از نرم افزار پاورپوینت پا به عرصه اینترنت نهاد و هدف این وب سایت آموزش و ارائه خدمات با کیفیت و حرفه ای پاورپوینت برای تمام قشرها و نهاد از مدارس و دانگشاه تا شرکت ها و نهاد سازمانی بزرگ می باشد. خدمات این وب سایت در 3 بخش فروش تم پاورپوینت، بخش سفارش پاورپوینت و آموزش پاورپوینت می باشد.

تم پاورپوینت:

تم های پاورپوینت سایت به دو بخش ساده و حرفه ای تقسیم می شود. تم پاورپوینت ساده برای کارهای معمولی و پرزنت های کوچک مانند کلاس درس یا جلسه های کاری کوچک مناسب می باشد. تم های حرفه ای به دو صورت سازمانی و پایان نامه تقسیم می شود، که برای بهره وری بیشتر و کاهش هزینه های خرید در یک فایل به فروش می رسند. لازم به ذکر است که تم های حرفه ای شامل تمام اسلاید های تم ساده نیز می باشد.

سفارش ساخت پاورپوینت:

خدمت دیگر وب سایت 123ppt سفارش ساخت انواع پاورپوینت که در زیر اشاره شده است می باشد. تمام پاورپوینت ها در سطح متوسط و حرفه ای ساخته می شوند و شامل امکانات مختلف می باشد که جهت آگاهی بیشتر به صفحه مربوطه مراجعه کنید.

آموزش پاورپوینت:

و در نهایت برای پربارتر کردن آموزش های پاورپوینت در سطح اینترنت و صفحات فارسی وب سایت 123ppt اقدام به آموزش تخصصی این نرم افزار نموده است برای مطالعه آموزش به این قسمت مراجعه کنید.

کلیک کنید 

فروش تم پاورپوینت

سفارش ساخت پاورپوینت حرفه ای

سفارش ساخت پاورپوینت به سبک پرزی

ویرایش و حرفه ای سازی پاورپونت های آماده

خدمات 123ppt

Logo