آموزش تبدیل کینوت (key.) به پاورپوینت (pptx.)
شناسه پست: 15764
بازدید: 554

اپل نرم افزار کینوت را برای ساخت پرزنتیشن به طور پیش فرض بر روی مک ارائه کرده ات. این نرم افزار فایل های خود را با فرمت (.key) ذخیره می کند. مایکروسافت نیز نرم افزار پاورپوینت را برای پرزنتیشن معرفی کرده است. این نرم افزتر فایل های خود را با فرمت (.pptx) ذخیره می کند. برخلاف اپل، مایکروسافت پاورپوینت را برای سیستم عامل مک نیز منتشتر کرده است که به راحتی می توان فایل های پاورپوینت در این سیستم عامل باز و ویرایش کرد اما اگر بخواهیم فایل های کینوت را در ویندوز باز کنیم نیاز داریم آنها را به فرمت پاورپوینت تبدیل کنیم. در این آموزش به دو روش این فایل ها را به پاورپوینت تبدیل خواهیم کرد. روش آنلاین با استفاده از وب سایت می باشد و در روش دوم نیاز به کامپیوتر با سیستم عامل مک می باشد. با ما همراه باشید.

تبدیل آنلاین کینوت به پاورپوینت

دو مبدل Zamzar  و  Cloudconvert از معروف ترین و معتبرترین مبدل های آنلاین برای تبدیل این دو فرمت به هم می باشد.

برای تبدیل با زامزار به وب سایت رسمی آن مراجعه کنید. بر روی Add Files کلیک کرده و فایل خود را انتخاب کنید. سپس برای فایل خروجی pptx را از منو کشویی انتخاب کنید. در آخر بر روی Convert Now کلیک کنید.

تبدیل آنلاین کینوت به پاورپوینت
تبدیل آنلاین کینوت به پاورپوینت

برای استفاده از Cloudconvert به وب سایت آن مراجعه کنید. Select files را کلیک کرده و فایل خود را انتخاب کنید. سپس فرمت خروجی را از بین ppt و pptx انتخاب کنید. بر روی strong>Start Conversion کلیک کرده و منتظر بمانید تا تبدیل کند

تبدیل آنلاین کینوت به پاورپوینت
تبدیل آنلاین کینوت به پاورپوینت

استفاده از کینوت در مک

تبدیل کینوت به پاورپوینت در مک بسیار راحت است. بعد ساخت پرزنتیشن در کینوت به ترتیب زیر اقدام کنید.

File > Export to > PowerPoint

استفاده از کینوت در مک
استفاده از کینوت در مک

Ppt برای ورژن های قدیم آفیس و pptx برای ورژن های جدید استفاده کنید.