ذخیره و تغییر نام پاورپوینت
شناسه پست: 14538
بازدید: 481

ذخیره پاورپوینت

برای از ندادن اطلاعات و کارهای انجام داده شده باید اسلایدهای پاورپوینت خود را ذخیره کنید. پاورپوینت دارای ویژگی می باشد که هر چند دقیقه یک بار با توجه به تنظیمات پاورپوینت شما، به صورت خودکار ذخیره می شود. بهترین روش برای ذخیره پاورپوینت وارد شدن به اکانت مایکروسافت در ویندوز یا آفیس و ذخیره همزمان در وان درایو یا همان فضای ابری مایکروسافت می باشد. مزیت این روش در این می باشد که در صورت قطعی برق، هنگ کردن کامپیوتر یا حوادث ناگهانی دیگر، خطری برای از دست دادن اطلاعات وجود ندارد. برای کار کافیست طبق روش زیر عمل کنید:

  1. پاورپوینت را باز کرده و به بر روی file کلیک کنید
  2. سپس account را انتخاب کرده و بر روی sign in کلیک کنید و وارد اکانت خود شوید.

بدیهی است برای وارد شدن نیاز به اکانت دارید که می توانید از این قسمت ثبت نام کنید. کلیک کنید بعد از ورود بر روی create one کلیک کنید

گاهی اوقات به دلیل تحریم های موجود وارد شدن به اکانت با ارورهایی همراه است که برای مواجه نشدن با این ارورها استفاده از نرم افزارهای تغییر آی پی توصیه می شود.

 

تغییر نام پاورپوینت:

برای تغییر نام به ترتیب زیر عمل کنید:

ابتدا پاورپوینت را باز کرده و بر روی file کلیک کنید. سپس save as را انتخا کرده و نام مورد نظر خود را تایپ کنید. همچنین می توانید مانند سایر فایل ها در فایل اکسپلولر بر روی فایل خود راست کلیک کرده و گزینه rename را انتخاب کنید.