آموزش تبدیل پاورپوینت به فیلم
شناسه پست: 15711
بازدید: 893

مایکروسافت را به صراحت می توان شرکتی دانسنت که به فکر مشتریان خود می باشد. تولیدات این شرکت چه از سخت افزاری و چه نرم افزاری از بالاترین کیفیت و کارایی ممکن بهره مند می باشند. از این نرم افزارها می توان نرم افزار پاورپوینت از گروه نرم افزارهای آفیس را نام برد، که کیفیت و تاثیرگذاری پرزنت را دگرگون و به مرحله جدیدی وارد کرد. در این مقاله در مورد تبدیل پاورپوینت به فیلم (ویدئو) را آموزش خواهیم داد. با ما همراه باشید.

فرمت ذخیره سازی پاورپوینت .pptx و .ppt می باشد. اما اگر بخواهیم پاورپوینت را در کامپیوتر دیگری که پاوپوینت ندارد نمایش دهیم چه کارباید انجام دهیم؟ بهترین راه تبدیل پاورپوینت به فیلم و نمایش آن در سایر رایانه ها و دستگاه ها می باشد.

تبدیل پاورپوینت به ویدئو

قبل از شروع به تبدیل حتما از پاورپوینت خود یک کپی در جای دیگر از هارد خود تهیه کنید.

بر روی File کلیک کنید. سپس Save As را انتخاب کنید. سپس برای فیلم نامی انتخاب و از منو کشویی MPEG-4 Video (.mp4) یا Windows Media Video (.WMV) را انتخاب کنید. و در نهایت بر روی Save کلیک کنید.

توجه داشته باشید که MP4 فرمت رایج بوده و تقریبا در تمامی دستگاه ها قابل اجراست. زمان تقریبی تبدیل بسته به تعداد اسلاید و تعداد انیمیشن اسلایدها همچنین قدرت پردازشی رایانه متفاوت می باشد.

در  صورتی که به فرمت های ویدئویی دیگری نیاز دارید کافیست از نرم افزارهای مبدل ویدئو استفاده کنید.

آموزش تبدیل پاورپوینت به فیلم
آموزش تبدیل پاورپوینت به فیلم