مشکل کار نکردن کپی - پیست در پاورپوینت
شناسه پست: 15162
بازدید: 898

مشکل کار نکردن کپی – پیست در پاورپوینت

موضوعات مربوط به پاورپوینت به ندرت مورد بحث قرار می گیرد ، اما این بدان معنی نیست که این برنامه هیچ گونه ایرادی ندارد. اخیرا ، تعدادی از کاربران با کار نکردن کپی پیست در  پاورپوینت مواجه شده بودند. در این مقاله قصد داریم راه های بر طرف کردن این مشکل را بررسی کنیم.

ظاهرا بیشتر کاربران در هنگام کپی پیست اطلاعات از اکسل به پاورپوینت به مشکل بالا برخورد کرده بودند و خطای زیر برای آنها نمایش داده می شد.

” We’re sorry, something went wrong that might make PowerPoint unstable. Please save your presentations and restart PowerPoint”

اگر استفاده از کلیک راست کار نمی کند ، سعی کنید از Ctrl + C و Ctrl + V استفاده کنید و ببینید که آیا این روش مشکل را حل می کند یا خیر. اگر کار نکرد ادامه مطلب را مطالعه کنید.

1- باز گرداندن ویندوز به آخرین ریکاوری (امکان از دست رفتن اطلاعات)

در این روش ویندوز را به نسخه پشتیبانی که قبلا تهیه کرده اید بازگردانده می شود. همچنین در این روش اطلاعات با اطلاعات قبلی شما جایگزین می شود. در صورت نیاز به اطلاعات فعلی خود از راه های بعدی استفاده کنید. بر روی دکمه ویندوز کلیک و control panel را تایپ کنید. سپس بر روی control panel کلیک کرده و recovery را یافته و بر روی آن کلیک کنید. سپس Open System Restore کلیک کنید و Next را بزنید. آخرین ریکاوری را انتخاب کرده و سپس Next و سپس  بر روی Finish کلیک کنید. منتظر بمانید تا سیستم ریاستارت شود. سپس که کپی پیست را امتحان کنید.

2- تعمیر آفیس

تعمیر آفیس
تعمیر آفیس

برای تعمیر آفیس در ویندوز 10 ، کافی است بر روی Windows Key + I کلیک کنید تا Settings باز شود. Apps & Features را انتخاب کنید و Microsoft Office را از لیست برنامه ها انتخاب و بر روی آن کلیک کنید ، سپس Modify را انتخاب کنید. در اینجا دو گزینه  Quick Repair و Repair Online برای شما نمایش داده می شود. گزینه اول را انتخاب کرده ، و بر روی دکمه Repair کلیک کنید و منتظر باشید تا جادو کار خود را انجام دهد.

3- غیر فعال کردن پلاگین ها

یکی از دلایلی که کپی پیست کار نمی کند ممکن است ناشی از پلاگین های نصب شده باشد. باید همه آنها را حذف کرده و دوباره امتحان کنید. پاورپوینت را در حالت عادی باز کنید و به File> Options> Add-Ins بروید. همانند تصویر زیر مطمئن شوید که COM Add-ins انتخاب شوند. سپس بر روی GO کلیک کنید. در صفحه باز شده تمامی تیک ها را برداشته و بر روی OK کلیک کنید. نرم افزار را بسته و دوباره باز کنید. امتحان کنید که مشکل برطرف شده است یا نه.

غیر فعال کردن پلاگین ها
غیر فعال کردن پلاگین ها