آموزش تبدیل ماوس به لیزر در پاورپوینت
شناسه پست: 15858
بازدید: 593

پاورپوینت برای ارائه بخش جدیدی از کار و ایده ها به مخاطب از اهمیت به سزایی بر خوردار است. بسیاری از ما برای معرفی یک محصول جدید شرکت و یا برای یک ارائه کلاسی ، از پاورپوینت برای پرزنت استفاده می کنیم. در این پزنت ها استفاده از نشانگر لیزری برای برجسته کردن برخی از نکات جالب و مهم ، باعث تعاملی تر شدن و حرفه ای تر شدن پرزنتیشن می شود.اما اگر به لیزر دسترسی نداشته باشیم ایا باز هم می توان از این امکان اسفاده کرد؟ جواب ما بله هست!! برای آشنایی با این امکان پاورپوینت با ما همراه باشید.

تبدیل ماوس در پاورپوینت به یک نشانگر لیزر

پاورپوینت از ویژگی اشاره گر لیزری بسیار خاص خود برخوردار است که به کمک آن می توانید ماوس خود را به نشانگر لیزر تبدیل کنید تا با روشن کردن آن یک نقطه روشن کوچک رنگی ، نکات مهم خود را برجسته کنید. شما می توانید از ویژگی نشانگر لیزر هم در نمای اسلایدها و هم در نمای خواندن استفاده کنید. علاوه بر این، این ویژگی را می توانید در هنگام شروع حالت اسلایدشو و یا در هنگام پرزنت روشن کرده و استفاده کنید.

برای استفاده از این ویژگی در هنگام slide show ماوس رو به گوشه پایین سمت چپ برده و بر روی علامت مداد کلیک کرده و گزینه laser point را انتخاب کنید.

تغییر رنگ لیزر در پاورپوینت

برای تغییر رنگ لیزر به بخش slide show رفته و setup slide show را کلیک کنید. در بخش باز شده رنگ روبروی laser pointer color را به رنگ دلخواه خود تغییر دهید.

تغییر رنگ لیزر در پاورپوینت
تغییر رنگ لیزر در پاورپوینت